Aplikace Quizlet ve výuce na ZŠ a SŠ

Pořádá Contexta s.r.o. – zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a metodické centrum

Termín:20. 11. 2019
Kraj:Karlovarský, Liberecký, Praha, Středočeský, Ústecký
Cena:650 Kč za seminář Kč
 
Popis
Číslo akreditace: MSMT-17119/2019-2-502 Velmi jednoduchá a intuitivní aplikace, kterou mohou využívat nejen žáci ve výuce, ale také doma. Zároveň ji mohou používat učitelé ke své přípravě na výuku, kontrolovat postup žáků, nahrávat velmi jednoduše obrázky bez složitého hledání, takřka dvěma kliky, tvořit testy pro žáky ad. Mezi nejoblíbenější u žáků patří v této aplikaci pexeso, které mohou hrát napříč celou třídou a soutěžit mezi sebou, ale také mnoho dalšího. Učitelé jistě ocení, kromě obrázků a kontroly studia žáků i možnost tisku, jazykáři nahranou solidní výslovnost a mnoho dalšího. V neposlední řadě i rodiče budou moci mít přehled a učit se hravou formou s dětmi. Seznamte se – to je Quizlet. Žádná věda, ale zábava, kterou zvládne každý. Na seminář je možné vzít si svůj vlastní tablet nebo notebook, abyste si vše mohli prakticky vyzkoušet a připravit se už na výuku.

Doplňující informace:

Cíl akce:Cílem akce je poskytnou jazykářům i nejazykářům praktické informace jak mohou se svými žáky využívat jednoduchou aplikaci Quizlet. A to nejen při výuce, ale jak ji mohou využít i žáci doma.
Kontaktní email:info@contexta.cz
Kontaktní tel.:728044952
Poznámka k ceně:V ceně jsou materiály do výuky, káva, voda, čaj. Seminář je akreditován MŠMT na 4 hodiny. A koná se od 14.00 do 17.00
Typ akce:seminář
Oblast:člověk a příroda (přírodovědné předměty – Fy, Ch, Př, ekologie, Ze)
1. stupeň ZŠ
český jazyk a komunikace
člověk a společnost (společensko vědní předměty – Ov, Rv, Dě)
cizí jazyky, jazykové vzdělávání
Cílová skupina:učitelé – vedoucí zájmových kroužků a klubů
učitelé 1. stupně
učitelé 2. stupně
učitelé gymnázií
učitelé SOŠ a SOU
učitelé VOŠ
učitelé ZUŠ a SUŠ
Poznámka:Pokud budete chtít, můžete si přinést svůj tablet/notebook, abyste si vše mohli rovnou připravit do své výuky. Litovat nebudete!