Partnerské portály

Portál DVPP shromažďuje databázi několika stovek akcí dalšího vzdělávání pro pedagogy, kterou se snažíme šířit a sdílet také na další weby a portály, které učitelé, ředitelé a pedagogičtí pracovníci navštěvují. Na této stránce budeme postupně přidávat portály, s nimiž jsme dojednali užší spolupráci ve věci sdílení naší databáze.

Společnost Bakaláři se věnuje tvorbě softwarů a programů pro školní administrativu. Pokrývá většinu škol a žáků v ČR.

Spolupráce s portálem dvpp.info spočívá v automatickém přebírání kompletní databáze dvpp.info do modulů Bakalářů.


EDUjob je první pracovní web vyvinutý řediteli a učiteli zaměřený na vzdělávání a školství.

Spolupráce s portálem DVPP.info spočívá v propagaci celého portálu i jednotlivých akcí.


Metodický portál RVP.CZ vznikl jako hlavní metodická podpora učitelů a k podpoře zavedení rámcových vzdělávacích programů ve školách. Jeho smyslem bylo vytvořit prostředí, ve kterém se budou moci učitelé navzájem inspirovat a informovat o svých zkušenostech.

Spolupráce s portálem dvpp.info spočívá v automatickém přebírání 14 budoucích akcí v modulu Burza.


Odborný portál Řízení školy online je určen nejen ředitelům, ale také vedoucím pracovníkům škol a školských zařízení, zřizovatelům, výchovným poradcům, metodikům prevence i pedagogům, kteří hledají odborné informace a sledují aktuální dění v oblasti školství.

Spolupráce s portálem dvpp.info spočívá v automatickém přebírání kompletní databáze dvpp.info do webového portálu pro ředitele Řízení školy online.


Kraj Vysočina provozuje metodický školský portál, který kraj zřídil za účelem informování škol, ředitelů, učitelů a zájemců o vzdělávání o aktuálním dění v této oblasti v kraji Vysočina.

Spolupráce s portálem dvpp.info spočívá v automatickém přebírání kurzů z nabídky Vybíráme z nabídky školení na hlavní straně