Atraktivní a efektivní vyučovací metody ve výuce na ZŠ a SŠ I. – 16 hodin

Pořádá Contexta s.r.o. – zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a metodické centrum

Termín:20. 03. 2020 – 21. 03. 2020
Kraj:Celá ČR
Cena:4700 Kč za seminář Kč
 
Cílem semináře je v tomto dvoudenním semináři, jehož součástí je ubytování v Žernoseckém vinařství vč. degustace vína a prohlídky sklepů, poskytnou učitelů velké množství aktivit, které mohou využívat při své výuce v libovolném cizím jazyce.
Objeví se témata jako: Netradiční a jednoduché konverzační aktivity pro začátečníky i pokročilé, nácvik gramatiky, slovní zásoby, ukážeme si, jak smysluplně pracovat s autentickými materiály ve výuce, jaké metody jsou ve výuce efektivní, nasdílíme spoustu nápadů a užijeme si plno energie a smysluplně strávených 2 dnů.

Doplňující informace:

Cíl akce:Poskytnout učitelům ZŠ a SŠ různých cizích jazyků plnou škálu her, aktivit, zajímavých podnětů a moderních metod do výuky. A to zcela prakticky.
Kontaktní email:info@contexta.cz
Kontaktní tel.:728044952
Poznámka k ceně:Možnost hradit ze šablon
V ceně je: ubytování přímo v Žernoseckém vinařství, 2x kafé pauza s dobrůtkami, večeře, snídaně, oběd, degustace vín s prohlídkou vinných sklepů, materiály do semináře.
Na konci semináře proběhne tombola.
Akreditace MŠMT:Ano
Typ akce:seminář
Oblast:cizí jazyky, jazykové vzdělávání
Cílová skupina:učitelé 1. stupně
učitelé 2. stupně
učitelé gymnázií
učitelé SOŠ a SOU
učitelé VOŠ
učitelé ZUŠ a SUŠ
Příloha:Stáhnout
Poznámka:Akci je možné hradit ze šablon a koná se od 20.3. 2020 od 13.00 do 21.3. 2020 do 15.00 ve Velkých Žernosekách. Dobrou náladu s sebou. Lektorka: Mgr. Lucie Čechová