„ŠABLONA“ – Projektové vyučování na ZŠ

Pořádá Zřetel, s.r.o.

Termín:22. 10. 2020
Kraj:Karlovarský
Cena:1540 Kč za seminář Kč
 


Účastníkům bude nabídnut pestrý zásobník aktivit, metod a postupů do projektového vyučování, aktivního činnostního učení napříč předměty v kooperativních skupinách. Účastníci se seznámí s kritérii projektového vyučování (co je a co není projektové vyučování), se strukturou tvorby školního projektu a se stylem výuky ke kterému se má v praxi dospět školská reforma, tedy vyučovat aktivním činnostním učením napříč předměty v kooperativních skupinách.

Budou jim předloženy různé směry a přístupy ve světě s důrazem na nejefektivnější tzv. ,,finský model“. Dotkneme se otázek hodnocení žáků v kooperativních skupinách, očekávaných výstupů, pracovních listů- šablon – učebnic, efektivity výuky frontální a kooperativní v blízké budoucnosti čes. školství, aktivizace žáků, kooperativních modelů.
Účastníci se pokusí sami v kooperativních skupinách vytvořit svůj vlastní školní projekt.

Většinu aktivit si účastníci sami vyzkouší a prožijí.
Seminář bude doplněn videozáznamem ze školní praxe (sestřihy, průběh a prezentace školních projektů a projektových dnů).

 

Doplňující informace:

Cíl akce: Účastníci se seznámí s kritérii projektového vyučování v kooperativních skupinách a se strukturou tvorby školního projektu. Získají portfolio metod a aktivit pro projektové vyučování a seznámí se se způsobem výuky a její praktickou realizací, ke které má dospět školská reforma.  
Kontaktní email:info@zretel.cz
Kontaktní tel.:+420 734 839 966
Akreditace MŠMT:Ano
Typ akce:seminář
Oblast:jiné (ostatní akce)
Cílová skupina:učitelé 2. stupně
učitelé 1. stupně