POUŽÍVEJTE DIDAKTICKÉ MATERIÁLY JEDNODUŠE, NETRADIČNĚ A OD A DO Z

Pořádá Contexta s.r.o. – zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a metodické centrum

Termín:21. 04. 2023 – 22. 04. 2023
Místo konání:Královéhradecký, Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Praha, Plzeňský, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský
Cena:4900 Kč za seminář

 
Seminář s degustací vína. Přijďte si užít dvoudenní seminář, odpočinout si, ale zároveň načerpat plno energie, nových podnětů a motivovat se do další výuky.

Seminář bude začínat v pátek od 13:00 a kromě večerní degustace Žernoseckých vín přímo ve vinařství, kde budeme ubytovaní, nás bude čekat pestrý program:

Stanice! Aneb pracuje celá třída – Chcete, aby pracovala celá třída smyslupně? Chcete se zbavit pocitu, že se dostatečně nevěnujete lepším žákům, nebo naopak trochu zanedbáváte ty pomalejší? Ukážeme si spoustu aktivit, jak Stanice připravit, na co nezapomenout a jaká určit pravidla.
Zamiluj se do kartiček – dalším blokem bude práce s různými Flashcards, konverzačními kartami, kvartety, ad. Vše tak, aby to bylo smysluplné a žáci si osvojili probírané učivo. Prakticky si ukážeme, jak jeden materiál variovat pro mladší i starší žáky, aby příprava učitele na výuku byla maximálně efektivní
Tvorba pracovních listů a online kvízů včetně deskových her – Jak ušetřit čas při tvorbě pracovních listů? Jaké použít nástroje, abychom je mohli zkopírovat, upravit a použít hned ve výuce? Jaké použít online nástroje, které budou bavit? Tak přesně tohle si ukážeme na semináři.

Celý seminář bude probíhat praktickou formou, účastníci si vše vyzkouší.

Na semináři proběhne také tombola 🙂

Doplňující informace:

Cíl akce:Poskytnout učitelům ZŠ a SŠ různých cizích jazyků plnou škálu her, aktivit, zajímavých podnětů a moderních metod do výuky. A to zcela prakticky.
Kontaktní email:info@contexta.cz
Kontaktní tel.:728044952
Poznámka k ceně:Možnost hradit ze šablon

V ceně je: ubytování přímo v Žernoseckém vinařství, 2x kafé pauza s dobrůtkami, večeře, snídaně, oběd, degustace vín s prohlídkou vinných sklepů, materiály do semináře.

Na konci semináře proběhne tombola.

Akreditace MŠMT:Ano
Typ akce:seminář
Oblast:cizí jazyky, jazykové vzdělávání
Cílová skupina:učitelé ZUŠ a SUŠ
učitelé VOŠ
učitelé SOŠ a SOU
učitelé gymnázií
učitelé 2. stupně
učitelé 1. stupně
Poznámka:Akci je možné hradit ze šablon a koná se od 21.4.2023 (začátek ve 13:00) do 22.4.2023 ve Velkých Žernosekách. Dobrou náladu s sebou. Lektorka: Mgr. Lucie Čechová