KURZ MASKÉR ZRANĚNÍ PRO PEDAGOGY

Pořádá HVĚZDY ŽIVOTA z.s.

Termín:23. 06. 2023 – 25. 06. 2023
Cena:3557 Kč za celé studium

 
AKREDITOVANÝ KURZ MŠMT PRO PEDAGOGY (DVPP)

Školení je určeno jen pro absolventy programu \“Základní normy zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky\“ a/nebo \“Zdravotník zotavovacích akcí\“.

Školení v rozsahu 24 hodin je určeno pedagogickým pracovníkům. Zejména se jedná o pracovníky mateřských, základních, středních a vysokých škol.

Školení v celkovém rozsahu 24 hodin je složeno z 5 hodin teoretické přípravy a 19 hodin praktického výcviku rozdělených do celkem 8 témat.

Cílem vzdělávacího programu je odborná příprava pedagogů v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků s cílem zvýšení odborné kvalifikace. Zaměřená je především na nauku maskování úrazových a neúrazových stavů, pro zpestření nauky první pomoci ve školách a ostatních vzdělávacích zařízeních, kdy se žákům díky maskování může přiblížit nauka praktického poskytování první pomoci v praxi.

Absolvent kurzu získá znalosti a dovednosti v poskytování maskování zranění, získá schopnost vytvořit modelové situace a propojit tak znalosti z tohoto kurzu v předmětech zaměřených na první pomoc.

Informace Vám zašleme do emailu a to nejpozději do 1.3.2023.

Kurzy jsou omezené počtem 15 účastníků.

POKUD MÁTE ZÁJEM O UBYTOVÁNÍ A STRAVU ZADEJTE PROSÍM TUTO INFORMACI DO POZNÁMKY PŘED ODESLÁNÍM OBJEDNÁVKY – V TOMTO PŘÍPADĚ VYČKEJTE NA DOTAZNÍK PO KTERÉM VÁM ZAŠLEME ZÁLOHOVOU FAKTURU

Doplňující informace:

Cíl akce:Absolvent kurzu získá znalosti a dovednosti v poskytování maskování zranění, získá schopnost vytvořit modelové situace a propojit tak znalosti z tohoto kurzu v předmětech zaměřených na první pomoc.
Kontaktní email:info@hvezdyzivota.cz
Kontaktní tel.:608306259
Akreditace MŠMT:Ano
Typ akce:kurz
Oblast:jiné (ostatní akce)
Příloha:Stáhnout