VEČERY S ODBORNÍKY: Předškolní příprava v rodině a mateřské škole

Pořádá INFRA, s.r.o.

Termín:na klíč
Cena:590

 
Jak se lékařka dostala k předškolní přípravě? Jednoduše, a to souhrou náhod. „Blížil se tehdy začátek předškolního roku mého ADHD syna. Jeho starší, houževnatější sestra již navštěvovala 3. třídu, a já čím dál více zjišťovala, co všechno jsem u ní před školní docházkou zanedbala. Právě tehdy jsem si uvědomila, že u syna, kterému musím věnovat mnohonásobně větší péči než běžnému dítěti, se bez kvalitní předškolní přípravy neobejdu.“

Představa, jaké všechny komplikace se mohou objevit a jak by nástup mladšího syna do 1. třídy mohl ovlivnit chod domácnosti i pohodu celé rodiny, lékařku Janu Martincovou zaktivizovala. Sepsala, původně pro vlastní potřebu, všestrannou předškolní přípravu, která se těší úspěchu i v mateřských školách. Ty díky ní mohou rodičům předškoláků poskytnout cenné rady k adekvátní přípravě jejich dítěte na školu i do života. Předškolní příprava je podceňované téma, stále více se ukazuje, že dítě, které ji absolvuje, nabývá celoživotní výhodu.

Právě MUDr. Jana Martincová nám odhalí své know-how, díky kterému se ve vývoji výrazně posunul nejen její syn, ale i tisíce dalších dětí ze všech koutů ČR, kterým učarovaly její Předškolákovy týdeníčky.

Pohodlně se usaďte a nebojte se ptát.

Doplňující informace:

Kontaktní email:infra@infracz.cz
Kontaktní tel.:568 851 733
Oblast:jiné (ostatní akce)
Cílová skupina:učitelé ZUŠ a SUŠ
učitelé 2. stupně
učitelé 1. stupně
učitelé SOŠ a SOU
psychologové
vychovatelé školských zařízení
ředitelé škol a školských zařízení
učitelé MŠ
asistenti pedagoga