ZIMNÍ ON-LINE FESTIVAL: Zítra vstanu a vychovám své dítě – otevřený kurz

Pořádá INFRA, s.r.o.

Termín:na klíč
Cena:1490

 

ZIMNÍ ON-LINE FESTIVAL: Zítra vstanu a vychovám své dítě

 „Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje."

– Antoine de Saint-Exupéry –

Připojte se k nám (a to myslíme doslova), protože náš zimní festival probíhá on-line!

Zpestřete si zimu ve společnosti uznávaných zahraničních a domácích odborníků na dětský svět, vývoj a výchovu. Nebudeme Vás nudit.

Přidejte se k nám a zúčastněte se interaktivního setkání se všemi, kteří si rádi prohlubují své znalosti a nechají se inspirovat novými poznatky z oblasti výchovy dětí. To vše pod vedením předních odborníků, kteří Vás svým atraktivním stylem podání a novým pohledem vtáhnou do tématu.

Načerpejte inspiraci, získejte nový pohled na potenciál dítěte a naučte se nové způsoby, jak napomoci k jeho plnému rozvoji.

On-line setkání bude trvat 3 dny z pohodlí vašeho domova. Přednášky budou dostupné každý den od 9 hodin. Přístupné budou po dobu 1 roku.

dárkový poukaz

Darujte festival jako dárek

Vhodné jako nekonvenční moderní dárek pro každého rodiče, prarodiče i pedagoga, kterému není lhostejná otázka výchovy dětí.

Dárek, na který se nebude prášit, ani se nestane putovní trofejí (vstupenky bude možné zakoupit formou elektronického certifikátu).

V objednávce uveďte do kolonky "Účastníci kurzu" jméno a příjmení obdarovaného včetně jeho/její e-mailové adresy.

PROGRAM

1. DEN

PhDr. Lidmila Pekařová

Co nepokazit ve výchově dětí do 7 let

S doktorkou Pekařovou probereme, jak předcházet chybám ve výchově dětí. Povíme si o poslušnosti, povinnostech, školní zralosti a nahlédneme i do dětských pokojů, kde si budeme všímat proměn v uklízení.

MUDr. Martin Jan Stránský, M.D., FACP

Vývoj dětského mozku pod vlivem moderních technologií; hrozí lidstvu digitální demence?

Patří mobil, tablet či počítač do rukou dětí? Jak digitální technologie ovlivňují mozek vašich dětí? Kolik hodin koukání do modrých obrazovek je pro dítě ještě v pořádku? Tyto a mnoho dalších otázek si určitě pokládá každý rodič. V příspěvku doktora Stránského se dozvíte mnoho důležitých informací, které vám osvětlí, jaký vliv mají na vývoj našich dětí moderní technologie, co je ještě zdravé a co už ne.

Kontaktní email:infra@infracz.cz
Kontaktní tel.:568 851 733
Oblast:jiné (ostatní akce)