Letní škola pro management škol aneb Umění žít a komunikovat

Pořádá INFRA, s.r.o.

Termín:21. 08. 2023 – 22. 08. 2023
Cena:15990

 

letní škola pro ředitele a management škol

Letní škola

Zveme vás na inspirativní letní školu pro ředitele a management škol, kterou budeme pořádat výjezdní formou v kongresovém a relaxačním areálu hotelu Oáza, Říčany. Dvoudenní letní škola Vám poskytne spoustu nových námětů a inspiraci pro Vaši práci. Letní škola je určena pedagogům, kteří chtějí mít dostatek energie nejen na svou práci, ale ve všech oblastech svého života.

Hotel nabízí sportovní vyžití – tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal a venkovní bazén. Dokonale si tu odpočinete a zrelaxujete. Tak proč nespojit užitečné s příjemným?

Kdy a kde?

21.-22. srpna 2023 v malebné přírodě na okraji Prahy, v hotelu Oáza, Říčany. Ubytování v jednolůžkových pokojích i celodenní stravování zajištěno.

Obsah

Dvoudenní školení pro ředitele a management škol, na kterém načerpáte energii pro práci a vyzkoušíte si umění komunikace.

Osvědčení

Každý absolvent programu obdrží osvědčení s uvedenou akreditací MŠMT.

Lektoři

Jan Čenský

Jan Čenský

Jarmila Brixová

Ing. Jarmila Brixová

Mgr. Stanislava Hederová

Mgr. Stanislava Hederová

Lenka Bernardes da Silva

Lenka Bernardes da Silva

Co vás na letní škole čeká?

1. den

Wellbeing – obnova 4 zdrojů energie

Seznámíte se s konceptem wellbeingu a jeho pěti pilíři. Naučíte se o váš wellbeing pečovat prostřednictvím obnovy 4 zdrojů energie. Pravidelné obnovování energie vám umožní dobře zvládat stresové situace, lépe řídit psychickou zátěž a únavu, fungovat efektivně ve všech pěti pilířích wellbeingu a tím harmonizovat váš osobní i pracovní život.

Obsah:

 • Fyzická energie, jako první zdroj energie – jak jí obnovovat a řídit (energie ze spánku, kvalitní́ stravy, fyzické́ aktivity a pravidelného odpočinku). Fyzická energie je základním zdrojem paliva, i když většina z nás pracuje hlavou a naše práce je převážně sedavá. Díky fyzické energii jsme nejenom bdělí, vitální a odolní, ale také lépe ovlivňujeme naši schopnost zvládat emoce a koncentrovat se.
 • Jak si nastavovat energizující rituály podporující pravidelnou obnovu fyzické energie.
 • Emoční energie – kvalita naší energie. Když nemáme dostatek energie fyzické, projeví́ se to na našich emocích – jsme netrpěliví́, frustrovaní́, rozladění a nespokojeni apod.
 • Doplňující informace:

  Kontaktní email:infra@infracz.cz
  Kontaktní tel.:568 851 733
  Oblast:jiné (ostatní akce)
  Cílová skupina:učitelé ZUŠ a SUŠ
  učitelé 2. stupně
  učitelé 1. stupně
  učitelé SOŠ a SOU
  učitelé speciálních škol
  ředitelé škol a školských zařízení
  učitelé MŠ