Kreativní strategie pro rozvoj 4 základních kompetencí

Pořádá Contexta s.r.o. – zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a metodické centrum

Termín:10. 11. 2023 – 11. 11. 2023
Místo konání:Královéhradecký, Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Praha, Plzeňský, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský
Cena:4900 Kč za seminář

 
Seminář ve vinařství Velké Žernoseky nejen s nabitým metodickým obsahem, ale také degustací vín a prohlídkou sklepení!

Učitelé se prakticky seznámí s nejrůznějšími dílčími aktivitami, které podporují rozvoj 4 klíčových kompetencí při výuce cizích jazyků (práce s textem, práce s obrazovým materiálem vhodným k rozmluvení, s tipy jak na psaní či praktické tipy a nápady jak na poslech). Účastníci se ocitnou v mnoha situacích v roli studentů, a tím i uchopí, jaká úskalí různé aktivity skýtají. V každém bloku však bude vedena i diskuse nad variabilitou těchto aktivit a také nutnost tyto aktivity zvládat. Součástí semináře však budou i tipy, kde hledat výukové materiály a jak si materiály rychle připravovat.

Nedílnou součástí bude i odborné setkání učitelů napříč školami, výměna aktivit, nápadů, vzájemná motivace.

Doplňující informace:

Cíl akce:Poskytnout učitelům ZŠ a SŠ různých cizích jazyků plnou škálu her, aktivit, zajímavých podnětů a moderních metod do výuky. A to zcela prakticky.
Kontaktní email:info@contexta.cz
Kontaktní tel.:728044952
Poznámka k ceně:Možnost hradit ze šablon

V ceně je: ubytování přímo v Žernoseckém vinařství, 2x kafé pauza s dobrůtkami, večeře, snídaně, oběd, degustace vín s prohlídkou vinných sklepů, materiály do semináře.

Na konci semináře proběhne tombola.

Akreditace MŠMT:Ano
Typ akce:seminář
Oblast:cizí jazyky, jazykové vzdělávání
Cílová skupina:učitelé 1. stupně
učitelé 2. stupně
učitelé gymnázií
učitelé SOŠ a SOU
učitelé VOŠ
učitelé ZUŠ a SUŠ
Poznámka:Akci je možné hradit ze šablon a koná se od 10. listopadu (začátek ve 13:00) do 11.11.2023 ve Velkých Žernosekách. Dobrou náladu s sebou. Lektorka: Mgr. Lucie Čechová