Umělecká gramotnost – Jaro s pastely / Re-malba

Pořádá Zřetel, s.r.o.

Termín:28. 01. 2025
Místo konání:Vysočina
Cena:2350 Kč za seminář

 

Školení je zloženo ze dvou tematických celků – „Jaro s pastely “ a „Re-malba – techniky tvorby s barvami Remakol „

 

Jaro s pastely

Účastníci dílny si vyzkouší kombinace různých způsobů zpracování a ztvárnění za pomoci mastných, prášivých a olejových pastelů. Získají informace o tom, jak se dá materiál kombinovat, jaké náměty se pro dané techniky hodí. Společně sestavíme zásobník námětů pro prací s pastely.   Účastníci si ověří, že techniky lze využít i v práci s dětmi předškolního věku. Materiál, se kterým budou v průběhu semináře pracovat je cenově dostupný a nabízí širokou škálu využití. Hotové výrobky si účastníci odnesou domů.  

 

Re-malba – techniky tvorby s barvami Remakol

Tématem prakticky zaměřeného semináře je technika práce s cenově dostupnými barvami Remakol. Účastníci se dozvědí jak barvy správně míchat a jak práci s nimi kombinovat i s jinými výtvarnými technikami. Představeny budou možnosti nanášení remakolových barev a výběr vhodného podkladu pro malbu. Zmíněny budou také vhodné náměty pro malbu a účastníci se prakticky seznámí s doplněním malířské techniky koláží a s experimentální malbou.  

Doplňující informace:

Cíl akce:

Účastníci získají přehled o dostupném materiálu na trhu, samostatně vyzkouší jednotlivé techniky a nově aplikují do nabízených témat. Účastníci vytvoří z metod a technik zásobník pro svá učitelská portfolia, vyhodnotí použitelnost pro jejich ŠVP i práci v jejich zařízení.

Kontaktní email:info@zretel.cz
Kontaktní tel.:+420 734 839 966
Typ akce:seminář
Oblast:jiné (ostatní akce)
Cílová skupina:asistenti pedagoga
vychovatelé školských zařízení
učitelé speciálních škol
učitelé MŠ
učitelé 1. stupně
učitelé 2. stupně
pedagogové volného času