Adobe Acrobat (8h)

Pořádá Společnost pro kvalitu školy, z. s.

Termín:na klíč
Místo konání:Celá ČR

 
Seminář umožní zájemcům pochopit princip vytváření korektních PDF dokumentů. Tyto dokumenty budou vytvářeny v aplikacích Microsoft Office, a to transformací z aplikací Microsoft Word, Microsoft Excel a Microsoft PowerPoint. Účastníci kurzů se naučí provádět základní úpravy dokumentů ve formátu PDF včetně jejich distribuce. Seminář se věnuje také způsobům zabezpečení PDF dokumentů proti jejich neoprávněným modifikacím. Značná část semináře se věnuje práci v aplikaci Adobe Acrobat Reader, neboť tato aplikace se používá ke čtení PDF souborů nějčastěji. Seminář se také věnuje alektronickému podepisování PDF dokumentů.

Doplňující informace:

Cíl akce:Účastníci získají teoretické znalosti v oblasti PDF dokumentů, dokáží vytvořit v prostředí Microsoft Office PDF dokument, dokáží efektivně využít nástroje aplikace Adobe Acrobat Reader pro práci s PDF dokumenty, dokáží diditálně podepsat PDF dokument.
Kontaktní email:sasa.dobrovolna@kvalitaskoly.cz
Kontaktní tel.:+420 603 727 081
Poznámka k ceně:Cena semináře bude upřesněna na základě naší komunikace s vedením školy, dle konkrétních požadavků školy, zvolené organizaci semináře, počtu účastníků atd.
Akreditace MŠMT:Ano
Typ akce:seminář
Oblast:informatika a komunikační technologie
Cílová skupina:ředitelé škol a školských zařízení
učitelé 2. stupně
učitelé gymnázií
učitelé SOŠ a SOU
učitelé VOŠ
Poznámka:Informační technologie