Komunikace21

Kurzy, tréninky a konzultace zajišťujeme od roku 2014. Nejprve pod hlavičkou různých organizací (Skaut, Sdružení knihoven), pak jako živnostníci a nakonec jsme na jaře 2019 založili Komunikaci21, která zastřešuje všechny naše vzdělávací aktivity.

Baví nás
potkávat nové lidi a učit se nové věci. Pořádáme kurzy, na kterých se skvělí lektoři potkávají se skvělými účastníky a výsledkem jsou nejen nové dovednosti a znalosti, ale mnohdy i něco úplně jiného, většího. Nové spolupráce, zajímavé projekty nebo dlouhodobá přátelství.

Chceme
takové kurzy, aby vás bavily a hodně vám daly. Co nejmíň teorií a frontální výuky, co nejvíc vlastní práce, tréninku a zpětné vazby.

Věříme,
že mnoho problémů rodin, obcí, firem pramení z mizerné komunikace. Ať už jde o komunikaci osobní, vnitrofiremní nebo vnější, mnohé se dá i bez velkého rozpočtu dělat lépe. Věda postupuje vpřed při poznávání lidského mozku a o účinné mezilidské komunikaci už leccos víme. Většina organizací ale lpí na letitých postupech proto, že „se to tak dělá“.

Zajímá nás
psychologie a neurovědy a propojujeme je s praxí komunikace v organizacích. Výsledkem je několik ročníků PR Akademií pro neziskovky, knihovny, vědecké instituce. Připravujeme i kurzy na míru pro konkrétní organizaci (řešení konfliktů ve službách, dovednosti PR profesionála, prozákaznická komunikace aj.).

Jsme
tři kamarádi a kolegové, kteří spolu rádi pracují. A řada skvělých externích lektorů z různých oborů.

Statut:společnost s ručením omezením (s.r.o.)
Adresa:Svatojanská 45, 26718 Srbsko
Kontaktní osoba:Věra Ondřichová
Kontaktní e-mail:vera.ondrichova@gmail.com
IČ:08266166
DIČ:CZ08266166
Zaměření:informatika a komunikační technologie
český jazyk a komunikace
akce na zakázku

Pořádané akce

03. 10. 2020