Školení s akreditací MŠMT pro pedagogy SŠ, SOU a VOŠ „VÝCHOVA K PODNIKAVOSTI NA SŠ – JA CZECH“

Pořádá Junior Achievement, o.p.s.

Termín:24. 08. 2021
Místo konání:Celá ČR
Cena:1900 Kč za seminář Kč

 
Vážené dámy, vážení pánové,
srdečně vás zveme na jednodenní školení s akreditací MŠMT pro oblast DVPP Č. j.: MŠMT–7334/2019-1-312 s názvem „Výchova k podnikavosti na SŠ – JA Czech“.
Cílem školení je seznámit pedagogy s ročním školním programem JA Studentská Firma a předat základní praktické informace o výuce reálného podnikání studentů ve školách. Lektorem školení je pedagogický odborník z praxe.
KDY: 24. 8. 2021
KDE: University of New York in Prague, Londýnská 41, 120 00 Praha – Vinohrady
V KOLIK: 8:30 – 17:30 hodin
ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA: ZDE (uzávěrka přihlášek na školení je 19. 8. 2021).
CENA: 1 900 Kč (na školení se nevztahuje DPH). Akce 1+1 kolega zdarma: Akce zdarma se vztahuje vždy na 1 dalšího vyučujícího ze stejné školy. V případě, že budete společně s kolegou mít zájem tuto akci využít, prosím, o vyplnění online přihlášky i za kolegu a zaznačení „Akce 1+1“ do políčka „Poznámka – prostor pro Váš komentář“.
Celkový počet vyučovacích hodin školení je 10. V ceně školení je zahrnutý účastnický poplatek, pracovní texty, výukové a metodické materiály. Na základě zaslané přihlášky bude účastníkům kurzu vystavena a zaslána faktura k úhradě.
Účastníci školení získají na závěr akce certifikát o absolvování. Bližší informace ke školení budou registrovaným účastníkům zaslány týden před akcí.

Doplňující informace:

Cíl akce:Cílem školení je seznámit pedagogy s ročním školním programem JA Studentská Firma a předat základní praktické informace o výuce reálného podnikání studentů ve školách. Lektorem školení je pedagogický odborník z praxe.
Kontaktní email:simona@jaczech.cz
Kontaktní tel.:602 656 120
Poznámka k ceně:Akce 1+1 kolega zdarma: Akce zdarma se vztahuje vždy na 1 dalšího vyučujícího ze stejné školy. V případě, že budete společně s kolegou mít zájem tuto akci využít, prosím, o vyplnění online přihlášky i za kolegu a zaznačení „Akce 1+1“ do políčka „Poznámka – prostor pro Váš komentář“.
Akreditace MŠMT:Ano
Typ akce:seminář
Oblast:pracovní činnosti, úvod do světa práce
mimoškolní vzdělávání – ŠD, ŠK, SVČ, DDM, DM
jiné (ostatní akce)
Cílová skupina:výchovní poradci
učitelé VOŠ
učitelé SOŠ a SOU
učitelé gymnázií
učitelé – vedoucí zájmových kroužků a klubů
učitel praktického vyučování
učitel – metodik prevence
ředitelé škol a školských zařízení
pedagogové volného času
asistenti pedagoga
Příloha:Stáhnout