WEBINÁŘ: ÚVOD DO PRÁCE S WELLBEINGEM VE ŠKOLE S VÍCEJAZYČNÝMI ŽÁKY A ŽÁKYNĚMI

Pořádá META, o.p.s. – Společnost pro příležitosti mladých migrantů

Termín:15. 11. 2022
Místo konání:ONLINE

 

Zabýváte se tím, jak pracovat s kolektivy, do kterých se začleňují děti s odlišným mateřským jazykem včetně nově příchozích dětí z Ukrajiny? Jaké aktivity použít, aby se mohli všichni co nejlépe zapojit a nastavit fungování třídy tak, aby se všechny děti cítily dobře?

Datum: 15. listopadu 2022 (16:00 – 18:00 hodin)
Místo: on-line, platforma ZOOM
Rozsah: 2 hodiny
Cena: zdarma

PRO KOHO JE WEBINÁŘ URČEN
Webinář je vhodný pro pedagogy, kteří se s tématem budování dobrého klimatu třídy a podpory dětí s OMJ seznamují. Vítaní jsou všichni pedagogové zabývající se vzděláváním žáků s OMJ, učitelé, asistenti pedagoga, speciální pedagogové i jiní pedagogičtí pracovníci. Seminář proběhne v online prostředí, ke kterému se můžete připojit odkudkoliv. Je nutné mít funkční kameru a mikrofon.

Registrace:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScScIZ1brRUpkL17bMcFjWGqb79hY3aqwYWEKZV0hKokdrUeA/viewform

Webinář probíhá v rámci projektu „Wellbeing žáků s OMJ a zdravé klima tříd“ a je realizován s finanční podporou hlavního města Prahy.

Doplňující informace:

Cíl akce:Cílem webináře je poskytnutí základních informací k metodickým materiálům a uvedení do tématu práce s wellbeingem a dobrým klimatem třídy i s ohledem na děti, které se začleňují do nového cizojazyčného prostředí.
Kontaktní email:martina.smrecani@meta-ops.cz
Typ akce:seminář
Oblast:1. stupeň ZŠ
Cílová skupina:asistenti pedagoga
učitelé 1. stupně
učitelé 2. stupně
Příloha:Stáhnout